Apie serverį

Laisvės Miesto Kronikos - nuo nulio sukurtas GTA V serveris ant RAGE:MP platformos, kurį jums pristato komanda, sukūrusi vieną didžiausių lietuviškų SA:MP serverių - LSGyvenimas.lt. Žaidimas yra panašaus stiliaus į LSG, kartais vadinamas GRP tipo serveriu, kuriame RP reiškia žaidimas rolėje, bet ne tikro gyvenimo imitavimas. Todėl neturime jokių RP taisyklių, registracijų anketų ar kitų reikalavimų norintiems pradėti žaisti - norime, kad žaidėjai prisijungtų gerai praleisti laiką su draugais, o ne bandytų atkartoti tikrą pasaulį.


Serveris pilnai startavo, registracijos kodų jau nebereikia!


Jokių anketų ar RP taisyklių. Mūsų tikslas role-play įgyvendinti ne griežtomis taisyklėmis, bet serverio sistemomis (baudos, kalėjimas) bei ekonomika (dideli nuostoliai sudaužius mašiną). 


Žaidimas sukurtas nuo nulio. Visi žaidimo elementai sukurti mūsų serverio komandos, todėl mūsų serveryje nerasite jokių jau nusibodusių kituose serveriuose naudojamų sistemų ar roleplay platformų.


Kriminalinis pasaulis. Viena iš galingiausių jėgų šiame mieste yra Korporacija. Ši gauja užsiima nelegalios produkcijos importu ir siekia dominavimo rinkoje. Vietinė gauja Gatviniai, pajutusi pinigų kvapą, naudojasi susidariusiu chaosu ir periminėja korporacijos krovinius, kuriuos realizavus juodojoje rinkoje jie gali užsidirbti rimtų pinigų ir pasikelti savo įtaką mieste. Viso šito viduryje - policija. Teisėsauga bando užkirsti kelią nelegaliai korporacijos veiklai, tačiau tai nėra lengva. Korporacija turi stiprius ryšius politikos ir verslo pasaulyje, todėl dauguma miesto gyventojų galvoja, kad korupcijos sustabdyti neįmanoma. 


Kas kontroliuos juodosios rinkos importo srautus ir turės lemiamą įtaką Laisvės mieste sprendžiasi kiekvieną ketvirtadienio ir sekmadienio vakarą 19:30

Heistai. Laisvės miesto bankai turi moderniausią apsaugos įrangą, todėl norėdamos ją apeiti gaujos investuoja į kibernetinius įrankius, sprogmenis, ginklus bei narkotikus. 

Laisva prekyba. Mieste galite atidaryti savo parduotuvę ir supirkinėti bei pardavinėti įvairias prekes už savo nustatytas kainas. Jei neturite pinigų parduotuvei, visada galite būti laisvuoju prekybininku, superkančiu prekes pigiau ir ieškančiu maksimalios arbitražo galimybės versluose bei eksporto taškuose. Tam prireiks tinkamos transporto priemonės - teks rinktis: minimalios degalų sąnaudos ar didžiausia krovinio talpa.

Prekes eksportui ir savo verslui pigiau galima įsigyti nuolaidų sandėliuose metu. Jos vyksta iš karto po konteinerių: kiekvieną ketvirtadienio ir sekmadienio vakarą 20:00.Karjera tarnybose. Jei domina veiksmas ir reagavimas į nuolat vykstančius susišaudymus, mirtis ir autoavarijas, rinkitės karjerą Teisėsaugoje, Medikuose ar Mechanikuose. Kiekvienas darbas turi individualias gameplay sistemas, bazes, transporto priemones, uniformas, darbo planšetes ir kitus privalumus.


Integracijos tarp skirtingų veiklų. Vienas pavyzdys yra žaliavų išgavimas. Kalnakasiai važinėja po kalnus ir kasa uolienas, kurias vėliau jie gali parduoti bazėje. Laisvieji prekybininkai su talpiom mašinom metalų rūdas gali pervežti į kalvio darbą ir ten jas perdirbti į geležį ar aliuminį. Šias medžiagas mechanikai supirkinėja ir naudoja mašinų taisymui. Visos šios veiklos yra pelningos savaime - tačiau tas pats žaidėjas gali atlikti jas visas tiesiog pakeisdamas darbą po kiekvieno žingsnio.


Multiplayer darbai. važinėjimas po miestą renkant šiukšles žymiai smagesnis ir pelningesnis su draugais! Šiukšliavežių darbą galite rinktis vos pradėję savo gyvenimą Laisvės mieste!


Daugybė kitų veiklų. Serveryje laukia dar daug nepaminėtos smagios veiklos: įsilaužimai į automobilius bei bankomatus, nelegalios lenktynės, žvejyba, mašinų tiuningavimas, admin eventai, slaptos misijos, narkotikai ir t.t.

Prisijunk prie mūsų jau šiandien!